Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/baza.php on line 73
HINDIANKA S.C. Marita Kominek Paweł Zapiór - PolskieFirmy.net
HINDIANKA S.C. Marita Kominek Paweł Zapiór - Hindianka.pl - sklep internetowy dla Ciebie i Twojego dziecka. Zajmujemy się sprzedażą artykułów dla mam i niemowlat. Każda z mam znajdzie tu coś dla siebie i swojego.. zobacz więcej »

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/firma.php on line 193
Dane kontaktowe firmy:
, Wrocław
Krośnieńska 14
Tel.: 665 951 150
Strona www
Formularz kontaktowy
Nip:
O Firmie:
Hindianka.pl - sklep internetowy dla Ciebie i Twojego dziecka. Zajmujemy się sprzedażą artykułów dla mam i niemowlat. Każda z mam znajdzie tu coś dla siebie i swojego maleńkiego dziecka nie..

 
Laktator elektryczny BABYONO

Laktator elektryczny BABYONO
Cena:
158,90 Złotych

Przejdź do opisu
Opis:
Laktator elektryczny BABYONO to całkowicie bezpieczny, wygodny oraz prosty w obsłudze, niezawodny laktator. Dzięki regulacji siły ssania, z łatwością dopasujesz go do swoich potrzeb. Nie ma też obaw o przerwanie pracy ssania - dzięki przyciskowi PUSH zrobisz to natychmiast. Gumowa nakładka z płatkami masującymi dodatkowo stymuluje pierś do wytwarzanie pokarmu, zapewniając przy tym przyjemny masaż piersi. Specjalny adaptor umożliwia stosowania laktatora z butelkami szerokootworowymi BABYONO, podstawka przystosowana jest do butelek regularnych BABYONO. Laktator może być zasilany zarówno bateriami jak i sieciowo. W zestawie znajdują się akcesoria do czyszczenia, butelka regularna 125 ml. ze smoczkiem do mleka 0-6 m. oraz dyskiem uszczelniającym, dzięki któremu bezpiecznie można przechowywać mleko w lodówce lub zamrażarce. Baterie i zasilacz są dołączone do zestawu.