Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/baza.php on line 73
HINDIANKA S.C. Marita Kominek Paweł Zapiór - PolskieFirmy.net
HINDIANKA S.C. Marita Kominek Paweł Zapiór - Hindianka.pl - sklep internetowy dla Ciebie i Twojego dziecka. Zajmujemy się sprzedażą artykułów dla mam i niemowlat. Każda z mam znajdzie tu coś dla siebie i swojego.. zobacz więcej »

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/firma.php on line 193
Dane kontaktowe firmy:
, Wrocław
Krośnieńska 14
Tel.: 665 951 150
Strona www
Formularz kontaktowy
Nip:
O Firmie:
Hindianka.pl - sklep internetowy dla Ciebie i Twojego dziecka. Zajmujemy się sprzedażą artykułów dla mam i niemowlat. Każda z mam znajdzie tu coś dla siebie i swojego maleńkiego dziecka nie..

 
Gąbkowy materacyk do kąpieli dla niemowląt

Gąbkowy materacyk do kąpieli dla niemowląt
Cena:
15,90 Złotych

Przejdź do opisu
Opis:
Oryginalna, konturowana, wykonana z miękkiej gąbki wkładka do wanienek i wanien. Rozmiar: 0-12 miesięcy. Materacyk do kąpieli niemowląt pozwala bezpiecznie położyć niemowlę i swobodnie go kapać. Dzięki materacykowi dziecko ma poczucie stabilności i bezpieczeństwa, czuje bowiem oparcie dla pleców. Rodzice dzięki materacykowi nie muszą bać się pierwszych kąpieli i tego, że nie będą w stanie utrzymać na jednej ręce ruchliwego, namydlonego maleństwa. Gąbkowe materacyki stosować można od pierwszych dni życia dziecka do czasu, aż malec samodzielnie będzie siedział. Do materacyka dołączona została gąbka gratis! Kolory różne, w zależności od dostawy. Przeważnie wysyłamy materacyk w kolorze niebieskim.