Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/baza.php on line 73
HINDIANKA S.C. Marita Kominek Paweł Zapiór - PolskieFirmy.net
HINDIANKA S.C. Marita Kominek Paweł Zapiór - Hindianka.pl - sklep internetowy dla Ciebie i Twojego dziecka. Zajmujemy się sprzedażą artykułów dla mam i niemowlat. Każda z mam znajdzie tu coś dla siebie i swojego.. zobacz więcej »

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/firma.php on line 193
Dane kontaktowe firmy:
, Wrocław
Krośnieńska 14
Tel.: 665 951 150
Strona www
Formularz kontaktowy
Nip:
O Firmie:
Hindianka.pl - sklep internetowy dla Ciebie i Twojego dziecka. Zajmujemy się sprzedażą artykułów dla mam i niemowlat. Każda z mam znajdzie tu coś dla siebie i swojego maleńkiego dziecka nie..

 
BEZSZWOWY biustonosz do karmienia

BEZSZWOWY biustonosz do karmienia
Cena:
49,00 Złotych

Przejdź do opisu
Opis:
Bezszwowy biustonosz dla Mamy karmiącej z certyfikatem Instytutu Matki i Dziecka. Naprawdę jest tak delikatny, że możesz go nosić bez wkładek laktacyjnych!!! Jako JEDYNY z modeli dostępnych dla mam karmiących: - ma bezszwowe miseczki formowane termicznie - aby uniknąć podrażnień wyjątkowo wrażliwych w okresie karmienia piersi, - został wykonany z dzianiny o właściwościach antybakteryjnych z dodatkiem ANTIMICROBIALU (aż do 60 prań!!!) gwarantowanych przez firmę farmaceutyczną CIBA. Dzięki temu zyskał cechy, których nie mają inne modele, czyli: - uczucie długotrwałej świeżości oraz niwelowanie przykrego zapachu, - skuteczne działanie antybakteryjne i antypleśniowe, co jest dużym atutem podczas karmienia nieodpornego jeszcze przecież na "zewnętrzne" bakterie noworodka. Posiada wyjątkowe rozwiązanie (łatwe zapięcie clic-clac) umożliwiające za pomocą jednej ręki odpinanie i zapinanie miseczki, dzięki czemu drugą ręką możemy bez przeszkód zająć się dzieckiem. Po odpięciu miseczki pozostaje tylko część dtrzymująca, co zapobiega powstawaniu zatorów w kanalikach mlecznych oraz pomaga w zachowaniu idealnego kształtu biustu do zakończenia czasu karmienia. Stanik idealnie dopasowuje się do kształtu piersi. Wygodne, nieusztywniane miseczki bez fiszbin wspomagają proces laktacji. Posiada ramiączka o regulowanej długości, a z tyłu wygodne regulowane zapięcie. Biustonosz jest superwybitnie elastyczny i dopasowujący się :)